"Qanto cup" Svitavy   -   24.6.2017
   Umístění Rebel's:   5. místo

 
Poslední červnový víkend se vydal náš tým veteránů na kvalitně obsazený mezinárodní turnaj Qantocup masters ve Svitavách.
Z Okříšek nás odjíždělo pouze 7, není to moc, ale doufali jsme, že to zmákneme a dostaneme se na dosah medailovému umístění, protože sestava byla zkušená, jen jedním nováčkem byl Tomáš Prokop.

Do dějiště turnaje jsme dojeli asi po dvou hodinách poklidné cesty. Čekal nás zde nádherný areál, ve kterém jsme hned po vstupu potkali několik známých rozhodčích z Třebíče. Po registraci nás čekal první zápas ve skupině VET3.

Prvním soupeřem nám byl tým Beton Praha Vet a než jsme se rozkoukali, tak to ve 4. minutě bylo 0:3, tento stav nás trochu zaskočil, ale zbraně jsme nesložili a než skončil první poločas (hrálo se 2x12minut) stav už byl 4:3 pro naše barvy. Po změně stran to byl opět Beton, který srovnal skóre a do konce zápasu to byl boj, při kterém se šance střídaly na obou stranách. Nakonec to všechno dobře dopadlo a jediný gól rozhodl o vítězství Rebel´s v tomto zápase.
Další zápas naší skupiny byl proti KUVAJT Trenčianska Turná. Tento zápas nám vyšel na jedničku a do branky nám padlo snad vše, do čeho jsme kopli. Začátek zápasu nebyl vůbec lehký, ale postupem času jsme získali převahu a po krásných akcích jsme začali střílet góly. Konečný výsledek zápasu 7:0.
Třetí zápas proti zástupcům s Polska pod názvem RETRORAPID Bielsko-Biala měla být naše vstupenka do čtvrtfinále, ale opak byl pravdou. Polští sousedi hráli velice tvrdě a dobře bránili, což nám dělalo opravdu velké problémy a nebyli jsme schopni dát branku. Naopak protihráčům se to podařilo hned třikrát. V závěru zápasu snížil pouze Omouch z penalty, ale dál už jsme se na nic nezmohli. Utkání tak skončilo 1:3.
Poslední zápas vyrovnané skupiny byl proti Športovému klubu sálového futbalu Buldoci Malacky. Zápas nám stačilo remizovat, a i když nám docházely síly, skončilo utkání - ve kterém jsme měli velikou převahu a gólman Buldoků v brance čaroval - nerozhodným výsledkem 1:1, když se prosadil pouze Baggio.

Ve čtvrtfinále jsme narazili na druhý celek skupiny VET2 Flamengo Hradec Králové. Zkušený futsalový tým z východních Čech nás přehrál ve všech směrech a jelikož naše síly byly na nule, tak jsme ani moc nevzdorovali. Stav utkání po 24 minutách 0:4.

Na turnaji jsme obsadili pěkné 5. místo. Všem zúčastněným bych chtěl poděkovat za skvělou reprezentaci Rebel´s , protože Svitavská výheň byla opravdu náročná.


 
Statistika hráčů Rebel's
 
ZápasyBodyGólyNahrávkyObdržené
branky
Vychytané
nuly
Baggio51156
Omouch51064
Cáfa5321
Sloup5110
Doucha5101121
Ošmi5101
Proky5101
 
Odkazy
 
Přístupy
Celkem přístupů od 16.6 2007