"Davi cup" Třebíč   -   20.12.2015
   Umístění Rebel's:   základní skupina

 
Sestava: Zeman - Ryšavý R., Ryšavý Z., Dočekal, Binka - Bastl, Kšír, Dubský, Večeřa

Výsledky Rebel's ve skupině

Rebel's Okříšky - (G)old HFK 1:1
branka: Kšír

Do turnaje jsme vstoupili zápasem s týmem (G)old HFK, který tvořili především mladší dorostenci Třebíč. Utkání bylo vyrovnané, ale šancí jsme měli více my. Také jsme se dostali do vedení zásluhou Kšíra. Krátce nato trefil Bastl tyč. Ve druhé polovině zápasu nás soupeř zatlačil a podařilo se mu vyrovnat. Poté ještě R. Ryšavý pěknou střelou z dálky trefil břevno. Z tohoto zápasu se dalo vytěžit více než jen bod.

Rebel's Okříšky - DAVI friends 0:1

Ve druhém zápase nás čekal jeden z favoritů (a pozdější vítěz celého turnaje). Soupeř byl od začátku podle očekávání lepším týmem, ale my jsme poměrně dobře bránili a co nezachytila obrana, to pochytal Zeman. Sami jsme se dostali k několika brejkům, ze kterých jsme si ale pořádnou šanci nevypracovali. Když už se zdálo, že uhrajeme s favoritem cennou remízu, napřáhl zpoza několika hráčů Válek a jeho přesnou střelu zahlédl Zeman příliš pozdě - 0:1. Výsledek zápasu je zasloužený, ale s trochou štěstí jsme mohli bod uhrát.

Rebel's Okříšky - Kaliméros 2:4
branky: Dubský 2

Do utkání jsme šli s tím, že jen výhra nás udrží ve hře o postup. Taktika byla dát rychlý gól a poté bránit náskok. Stal se však přesný opak, po faulu Kšíra před naší brankou dostali Kaliméros již ve druhé minutě výhodu pokutového kopu a ujali se vedení. My jsme poté hru více otevřeli, což vedlo k dalším dvěma gólům v naší síti. Zásluhou dvou gólů Dubského se nám ještě povedlo zápas zdramatizovat, ale v poslední minutě při hře vabank jsme inkasovali počtvrté.

Rebel's Okříšky - FC Nechce 3:1
branky: Kšír 2, Dubský

V posledním zápase proti zřejmě nejslabšímu týmu skupiny jsme měli jasný cíl - rozloučit se s turnajem vítězně. Od začátku jsme soupeře přehrávali a náš tlak vyústil v branku Kšíra. O chvíli později zvýšil Dubský na 2:0. Když pak Kšír přidal svou druhou branku v zápase, bylo rozhodnuto. V závěru soupeř pěknou střelou z dálky alespoň snížil, ale výhru jsme si bez problémů pohlídali.

Celkově jsme se svým výsledkem poměrně spokojeni, již před turnajem jsme věděli, že proti kvalitním třebíčským týmům DAVI friends a Kaliméros, které byly plné fotbalistů HFK Třebíč, bude těžké uspět. Třetí místo ve skupině je tak celkem slušné. Na tomto turnaji však stejně šlo o fotbal až na druhém místě. Hlavní je, že turnaj splnil svůj účel a díky příspěvkům od hráčů, fanoušků i mnoha dalších lidí bylo vybráno dalších 170 tisíc korun nezbytných pro Davidovu léčbu.
 
Statistika hráčů Rebel's
 
ZápasyBodyGólyNahrávkyObdržené
branky
Vychytané
nuly
Baron4330
Dubák4330
Bása4101
Forest4101
Major4101
Marťas4101
Binál4000
Mišák4000
Radyn4000
 
Odkazy
 
Přístupy
Celkem přístupů od 16.6 2007